Klucze pneumatyczne do kół - Sklep internetowy

Klucze pneumatyczne do kół stanowią niezbędny element wyposażenia warsztatu, jednak przydają się one także do mniej zawodowych działań, mimo że są to narzędzia profesjonalne. Mogą mieć różnorodne zastosowanie za sprawą użycia wielu nakładek. Często kompletowane są w zestawy, co dodatkowo zwiększa praktyczność. Klucze pneumatyczne działają za sprawą zróżnicowanej mechaniki, co może być niezwykle przydatne przy niektórych zadaniach. Te niezastąpione narzędzia są dostępne w różnych wariantach, co pozwala na uzyskanie odmiennych efektów. Niektóre klucze pneumatyczne charakteryzują się sporą wagą, inne natomiast są niewielkie, jednak nadal spełniają swoje zadanie.

Klucze pneumatyczny do kół
obrazek prezentujacy

Zestaw kluczy pneumatycznych w sklepie TIP-TOPOL - dlaczego warto?

Pneumatyczne klucze dostępne są w różnego rodzaju wariantach, co wskazuje na specyfikę pracy danego urządzenia. Wyróżnia się przede wszystkim dwa rodzaje: udarowe, a także kątowe warianty. W sklepie internetowym TIP-TOPOL znajdziesz szeroki wybór obu tych wariantów. Poszczególne modele różnią się także wielkością oraz nierzadko kształtem. Niezwykle istotną kwestią jest także zróżnicowanie an płaszczyźnie maksymalnego momentu obrotowego i stopnia dokręcania bądź odkręcania. Odmienna będzie również obudowa narzędzia. Wszystkie jednak są wykonane z materiałów o niezwykle wysokiej jakości.

Klucze pneumatyczne udarowe

Klucze pneumatyczne udarowe wyróżniają się stosunkiem mocy do masy. Mimo stosunkowo małej wagi tego typu narzędzia umożliwiają niezwykle dokładne i mocne dokręcanie. Ze względu na swoją wielkość i budowę, najmniejsze modele są doskonałe do użytku wewnątrz kabiny pojazdu. Cała specyfika produktu gwarantuje niezwykłą wydajność oraz wytrzymałość. Większe narzędzia gwarantują z kolei wydajność nawet na poziomie przemysłowym. Znajdują one zastosowanie w branżach takich jak motoryzacja, rolnictwo czy przemysł. Dostępne są warianty: 3/4" 1/2", 1/4". Każdy z nich charakteryzuje się nieco inną specyfiką.

Klucze pneumatyczne na powietrze

Sprawność poszczególnych kluczy pneumatycznych zależy przede wszystkim od tego, jak dużą ilość powietrza są w stanie wykorzystać. Na tę wartość wpływ ma również sprężarka. Jeśli jednak ta kwestia zostanie zoptymalizowana, warto zastanowić się nad zakupem różnego rodzaju nasadek. Dostępnych jest bardzo wiele rodzajów, co pozwala na zdecydowanie wygodniejszą pracę w różnych warunkach. W trosce o wygodę i zorganizowane miejsce pracy dostępne są także nasadki w zestawach. Znajdują się one w solidnych skrzynkach, które ułatwiają znalezienie odpowiedniego elementu. Możliwy jest także zakup pojedynczych sztuk.

Klucze pneumatyczne kątowe

Klucze pneumatyczne kątowe charakteryzują się natomiast wyjątkowo opracowaną budową. Została ona stworzona w taki sposób, aby uzyskać maksymalny moment obrotowy nawet w trudno dostępnych miejscach. Wszystko to czyni tego rodzaju narzędzia niezastąpionymi. Dzięki kompaktowej budowie, wysokiej wytrzymałości i wygodzie użytkowania klucze pneumatyczne kątowe są bardzo częstym wyborem osób o tej specyfice pracy. Dodatkowo wygodną kwestią jest możliwość zmiany kierunku obrotów za pomocą jednej ręki. Te narzędzia również charakteryzują się zróżnicowanymi wielkościami, co pozwala na dobór idealnego klucza pneumatycznego.